Гарантійний термін на взуття мережі магазинів ТОВ «ЦЦЦ Україна» складає 90 календарних днів.

Гарантія діє лише на виробничий брак (наприклад: при носінні розклеїлась або тріснула підошва, лущення верхнього матеріалу).

У разі виявлення гарантійного випадку, ви можете надіслати фото та опис проблеми на нашу ел. адресу office.ua@ccc.eu і ми з радістю Вас проконсультуємо, та допоможемо у вирішенні питання!

Скарга на товар, придбаний у стаціонарному магазині CCC, може бути подана, наприклад, у письмовій формі лише в магазині, в якому була здійснена покупка, або в найближчому до клієнта магазині CCC.

 

ГАРАНТІЯ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ НА:

•    механічні пошкодження,

•    подряпини, потертості та порушення цілісності матеріалу, які виникли під час експлуатації,

•    невідповідний підбір взуття з огляду на розмір і повноту стопи,

•    зручність і комфорт експлуатації,

•    недоліки спричинені відсутністю належного догляду або неправильною експлуатацією,

•    зношення гумопохідних та еластичних матеріалів,

•    на змінні деталі  (устілки, шнурки, фурнітуру та набійки)

•    самостійний ремонт,

•    пошкодження, які виникли внаслідок прання.

 

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВЗУТТЯ:

1.    Взуття слід розшнуровувати під час взування і знімання.

2.    Взуття необхідно взувати за допомогою ложки для взуття, щоб уникнути залому задників і розриву халяв.

3.    Слід уникати намокання, яке призводить до негативного впливу на його зовнішній вигляд і властивості. Взуття, яке експлуатується належним чином, може намокати під час дощу або танення снігу. Намокання вважається пошкодженням, яке виникло з вини споживача. Якщо взуття намокло, його необхідно сушити при кімнатній температурі, подалі від будь-яких джерел тепла, а також уникати впливу прямого сонячного проміння.

4.    Взуття без підкладки, або з натурально забарвленою підкладкою може фарбувати стопу.

5.     Заміна зношених набійок і шнурівок, а також догляд за внутрішньою частиною взуття (заміна устілок) є обов’язком користувача.

6.    Взуття повинно використовуватися за прямим призначенням: домашнє взуття, наприклад, слід носити у закритих приміщеннях, а спортивне взуття для ігор – на стадіоні або в спортзалі.

7.    За шкіряними, комбінованими і обтягнутими шкірою підборами слід доглядати в такий спосіб як і за верхом взуття.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ:

Шкіра, як будь-який інший натуральний матеріал, може не зберігати ідентичний колір і структуру по всій поверхні. Можливі відмінності, спричинені неоднорідністю шкіри.

ШКІРЯНЕ ВЗУТТЯ

Забруднення слід усувати губкою або тканиною. Очищене взуття необхідно сушити при кімнатній температурі. Після повного висихання, необхідно нанести невелику кількість пасти або крему, спеціально призначених для даного матеріал, і протерти поверхню злегка вологою тканиною. Слід обережно використовувати пасти для надання блиску, оскільки вони можуть пошкодити поверхню матеріалу.

 

ВЗУТТЯ З ЗАМШУ, НУБУКУ ЧИ ВЕЛЮРУ

Забруднення необхідно усувати спеціально призначеною для цієї мети гумовою щіткою або щіткою зі змішаною щетиною. Для того, щоб поновити колір, слід наносити на взуття спеціальний засіб-барвник в аерозолі, а в цілях захисту осінньо-зимового взуття від намокання – наносити гідрофобний (водовідштовхуючий) засіб в аерозолі. За жодних обставин не використовувати пасти або креми! Жирні плями неможливо видалити.

ВЗУТТЯ З КРЕЙЗІ ХОРС
(з потрісканою структурою) 

Забруднення необхідно усувати вологою тканиною або губкою. Сушити при кімнатній температурі, після повного висихання нанести засіб в аерозолі, спеціально призначений для даного матеріалу.

ВЗУТТЯ З ЛАКОВАНОЇ ШКІРИ ЧИ ЕКОШКІРИ
(ШТУЧНОЇ ШКІРИ)

Забруднення слід усувати тканиною або губкою, змоченими у воді. Сушити при кімнатній температурі, після повного висихання нанести спеціальний безбарвний крем або спеціально призначений для цього виду матеріалу аерозоль.

ВЗУТТЯ З ТЕКСТИЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

Забруднення слід чистити тільки губкою, замоченою в розчині спеціального миючого засобу.

ШКІРЯНА ПІДОШВА

Забруднення необхідно усувати вологою тканиною. Після повного висихання нанести на краї підошви і каблука безбарвну пасту для взуття, після чого відполірувати. Необхідно уникати намокання, яке призводить до розшарування і розклеювання підошви. Якщо взуття намокло, його необхідно сушити при кімнатній температурі. Щоб шкіряна підошва не стиралася, необхідно підпити підметки за свій рахунок.

ПІДОШВА З ТЕРМОПЛАСТИЧНОГО КАУЧУКУ ЗІ ШКІРЯНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ

Забруднення необхідно усувати вологою тканиною. Особливо уникати намокання! Якщо взуття намокло, його необхідно сушити при кімнатній температурі.

 

У разі виникнення спірних питань споживач має право звернутися до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, спори вирішуватимуться згідно чинного законодавства.

Термін придатності необмежений. Не підлягає обов’язковій сертифікації. Не містить шкідливих речовин. Є безпечним при використанні та для навколишнього середовища.

Імпортер:
ТОВ «ЦЦЦ Україна» Україна, Львів 79017, вул. Водогінна, 2.
Виробник:
CCC.eu Sp. z o., ul. Strefowa 6, 59-101 Polkowice, PL
ТОВ «CCC.EU», м. Полковіце, 59-101 вул. Стрефова 6, Польща