Термін реалізації замовлення та строки отримання посилки

Інформація про термін реалізації замовлення вказано для кожного товару. Замовлення готуємо і відправляємо зазвичай протягом 24 годин.

Термін доставки відправленого товару залежить від обраної форми доставки і складає 1-3 дні після відправлення посилки зі складу.

Про кожен етап реалізації замовлення ми повідомляємо, висилаючи повідомлення на Вашу електронну адресу. Статус замовлення можна перевірити також після входу на ваш акаунт.

У виняткових ситуаціях термін реалізації замовлення може бути продовжений – про затримку ми негайно повідомимо по електронній пошті.

Термін реалізації і доставки замовлень не включає вихідні і святкові дні.

 

Оплата

  1. Оплата готівкою при доставці замовлення

Увага при виборі оплати при отриманні оплачується додатково на новій пошті отримувачем 2% + 20 грн 

Ви можете оплатити оформлене замовлення на пошті при отриманні товару.

  1. Оплата банківською картою при доставці замовлення

Оплата здійснюється через банківський термінал при отриманні замовлення на пошті та від кур’єра при наявності мобільного терміналу.

  1. Оплата банківською картою на сайті

Ви можете здійснити онлайн-оплату на сайті на сторінці оформлення замовлення. До оплати приймаються банківські карти Visa i Mastercard.

Зверніть увагу – карта повинна бути доступною для оплати в Інтернеті. Якщо Ви не впевнені в наявності даної можливості, необхідно уточнити це питання в банку, що випустив карту.

 

Доставка

Доставка здійснюється по території України.

Посилка буде доставлена до відділення Нової Пошти  обраного при складанні замовлення.

Витрати по доставці – доставка є безкоштовною. (Оплачується додатково на новій пошті отримувачем 2% + 20 грн  якщо обрано спосіб оплати - оплата при отриманні)