Повернення товару купленого в інтернет-магазині:
Якщо товар не підійшов вам за розміром, фасоном або не виправдав очікування - ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання (просимо також враховувати термін доставки товару поштою орієнтовно 1-2 дні).
Повернення можливо здійснити тільки якщо товар не був у використанні , непошкоджений та збережено його товарний вигляд (бірки, ярлики).

1. Відправка Новою поштою: 
   - щоб відправити посилку Новою поштою, вкажіть адресу: ТОВ "ЦЦЦ Україна", ЄДРПОУ: 38244048, м. Київ, Харківське шосе, 201/203, тел. 067 67 00 668
   - до посилки необхідно додати заповнений бланк-форму повернення та фіскальний чек про оплату, який був наданий із замовленням. У заяві уважно вкажіть всі дані та реквізити. Просимо ретельно упакувати посилку для її захисту.

Увага! Вартість пересилки товарів, які повертаються, оплачує покупець, згідно тарифів служби доставки.

 

*Можливість повернення товарів Укрпоштою тимчасово недоступна! Перепрошуємо за незручності!

Товари, придбані у стаціонарних магазинах, можна обміняти або повернути лише у стаціонарних магазинах!

 

Повернення коштів:

  • у разі способу оплати банківською картою – на номер карти з якої був здійснений платіж за замовлення протягом 10-12 банківських днів від моменту отримання товару.
  • у разі оплати при отриманні – на номер банківської карти, зазначений у формі повернення протягом 14 банківських днів від моменту отримання товару.

Повернення ми можемо не прийняти, якщо поверення було здійснено по закінченню 14-денного терміну. Товар, який був у використанні – поверненню не підлягає.

 

Будь ласка, детально ознайомтеся з правилами повернення товару, та умовами експлуатації товарів згідно Закону України «Про захист прав споживачів» введеного в дію Постановою ВР № 1024-XII від 12.05.91, ВВР, 1991, №30, ст. 380.

Вимоги споживача не підлягають задоволенню, якщо продавець чи виробник доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил експлуатації взуття або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого посередника. У випадку, якщо державною експертизою буде встановлено, що пошкодження товару відбулось з вини споживача, вартість експертизи відшкодовується ним у повному обсязі.

Споживач має право повернути товар належної якості протягом 14 календарних днів. 

Повернення товару належної якості відбувається, якщо він не був в експлуатації і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.